Dodací podmínky

Minerály posílám s nákupním číselným kódem, který dohledáte v přiložené objednávce, pro snadnou kontrolu a identifikaci daného minerálu. Každá zásilka je pečlivě zabalena pro případ poškození a splňuje ochranu minerálů  pro případ volného pádu obalu z výšky rukou na zem. V případě, že se zásilkou bylo násilně manipulováno a došlo k výraznému poškození obalu, informujte přepravce a mě v přiložené kopii.

Před dokončením objednávky máte možnost volby přepravy, podle Vašich potřeb.

1) Doručení zdarma se vztahuje na objednávku s minimální částkou útraty v hodnotě 2.500,-Kč

2) Odesílání formou dobírky provádím maximálně do 24 hodin od doručení uzavřené objednávky. Následně pošlu číslo zásilky pro kontrolu přepravy.

3) Bankovní převod je nutný uhradit nejpozději do 7 kalendářních dnů od potvrzení objednávky, kterou následně zasílám. Po připsání platby, nebo zaslání informace o provedené platbě odesílám zásilku maximálně do 24 hodin. Následně pošlu číslo zásilky pro kontrolu přepravy.

4) Osobní odběr je možný na adrese internetového obchodu po vzájemné dohodě na termínu a času převzetí. Zde je nutná platba předem na bankovní účet, protože jsem nepřistoupil na systém EET a všechny platby řídím přes již jednou kontrovanou bankovní cestu.

5) Při větším objemu minerálů, nebo po vzájemné dohodě je možné minerály dovést osobně na Vaši adresu. Zde opět platí nutnost platby předem na bankovní účet.

Ceník přepravy:

-balík PPL...............................................79,-Kč

-balík PPL Prarcelshop..........................79,-Kč  Adresu Vám nastavím nejblíže adresy

- balík doporučený ČP...........................99,-Kč Pozor pojištěný pouze na 500,-Kč, váha pouze do 2kg.

- balík do ruky ČP................................140,-Kč

- balík dobírka ČP................................160,-Kč

- balík dobírka PPL.............................120,-Kč

- balík SK+EU........................................180,-Kč

- balík SK dobírka................................240,-Kč

- balík při nákupu na 2.500,-..................0,-Kč

- osobní odběr.........................................0,-Kč

-zásilkovna............................................81,-Kč


V případě, že zákazník nevyzvedne zásilku od přepravce a zásilka se ke mě vrátí, mohu po dohodě opětovně zaslat s vyúčtováním nového poštovného. Komunikaci bez reakce a porušování opakovaně nevyzvednutí dobírkové zásilky povede ke zrušení registrace .